Loading...

O nas


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

IMG_2284 (1)

Czym się zajmujemy?

W naszym sklepie można znaleźć szeroką gamę produktów ze spawalnictwa, elektronarzędzi oraz artykuły BHP i PPOŻ. W swojej ofercie posiadamy duży wybór BHP m.in.

  • Odzież roboczą, obuwie robocze, kamizelki odblaskowe, kaski, okulary, maseczki, trójkąty ostrzegawcze oraz instrukcje i znaki BHP i PPOŻ.
  • Duży nacisk kładziemy na artykuły PPOŻ tj. gaśnice o różnej wielkości, apteczki, skrzynki, szafki, węże strażackie i hydrantowe
  • Współpracujemy z największymi firmami, zapewniając najlepszej jakości odzież roboczą i środki ochrony osobistej
Nasz sklep

Sprawdź katalog produktów oferowanych przez nas.

Naprawa elektronarzędzi

Posiadamy własną stację obsługi elektronarzędzi GTX

W 2017 roku nasza firma została wyróżniona przez Starostę Miasta Kwidzyn i otrzymała tytuł „Przedsiębiorca Roku”.

Jesteśmy firmą z misją!

Naszą misją jest nieustanne podnoszenie jakości oferowanych przez usług i produktów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stale rozwijamy ofertę produktową również w nowych kategoriach oraz o nowych producentów.

Dla naszych klientów zapewniamy dostęp do jak najszerszej oferty akcesoriów BHP, PPOŻ, spawalnictwa oraz elektronarzędzi. Naszą misją jest dbanie o bezpieczeństwo naszych klientów poprzez dokonywanie corocznych przeglądów podręcznego sprzętu gaśniczego

Co nas wyróżnia?

  • Posiadamy własny serwis ppoż.
  • Wykonujemy przeglądy gaśnic oraz hydrantów.
  • Zajmujemy się także sprzedażą gazów technicznych
  • Posiadamy własną flotę samochodów dostawczych
  • Badamy także wydajność sieci wodociągowej.
  • Nie straszna nam żadna ilość oraz wielkość

Nowość!

Od niedawna poszerzyliśmy swoje usługi o nadmuchiwanie balonów helem.

Posiadamy także własny fanpage na Facebooku poświęcony balonom.