WITAJ W AM-TECH

DRUK

NADRUKI

KOMPLEKSOWA OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA I BHP

Spersonalizuj odzież roboczą

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu nadruków oraz haftów na odzieży roboczej. Nasz zespół doświadczonych specjalistów dokłada wszelkich starań, aby spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania naszych klientów. Dzięki naszemu zaangażowaniu i precyzyjnej pracy, każda personalizacja jest wykonana z najwyższą starannością i dbałością o detale.

 

Oferujemy szeroki wachlarz usług, w tym personalizację odzieży roboczej za pomocą trwałych nadruków oraz eleganckich haftów. Nasze usługi pozwalają wyróżnić Twoją firmę i nadać jej profesjonalny wygląd, który z pewnością zostanie zauważony.

ZNAKOWANIE

Znakowanie odzieży roboczej

Sublimacja

To proces w którym pod wpływem wysokiej temperatury farby ze stanu stałego przechodzą w stan gazowy i zabarwiają włókna poliestru.


Zalety:

Folia Flex/Flock

Sublimacja barwioną i wgrzewaną termoprasą na odzież, posiada delikatną w dotyku strukturę.

Pliki do druku można przesłać w grafice wektorowej (.ai, .cdr, .eps, .pdf, .svg) lub rastrowej (.bmp, .jgp, .png). W przypadku grafiki zalecana rozdzielczość 300 dpi w celu dokładnego odwzorowania.

Zalety:

Hafty maszynowe

Popularna forma znakowania odzieży roboczej.

Wielkość haftu dobieramy pod względem możliwości wykonania na odzieży oraz
na jaką pozwala logo  (najmniejsze możliwe w hafcie litery nie powinny mieć mniej niż 5 mm). Logotypy powinien być przesłany w pdf, eps, ai, ewentualnie w jpg lub bmp pod warunkiem, że jest dobrej jakości.

Zalety:

NADRUKI

KOMPLEKSOWA OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA I BHP

Szeroka oferta nadruków

Dodatkowo, poszerzyliśmy naszą ofertę o wykonywanie nadruków na kubkach. To doskonała okazja, aby stworzyć unikalne gadżety reklamowe lub personalizowane prezenty dla pracowników i klientów.

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w realizacji Twojego projektu.