Loading...

Systemy DSO i SSP sygnalizacja pożarowa


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Systemy SSP – są jednym z podstawowych systemów bezpieczeństwa w obiektach, mających na celu ochronę życia i zdrowia ludzi w razie wystąpienia niebezpieczeństwa pożarowego.

Zadaniem systemu jest wczesne ostrzeżenie o ewentualnym zagrożeniu oraz szybką reakcję powiązanych systemów.

System DSO – służy do rozgłaszania sygnałów i komunikatów głosowych dla potrzeb bezpieczeństwa osób przebywających w obiekcie i umożliwia (poprzez zainstalowane głośniki) prowadzenie akcji ewakuacyjnej.

Komunikaty nadawane są automatycznie, po otrzymaniu sygnału z systemu sygnalizacji pożaru lub przez operatora, poprzez zainstalowane mikrofony. Komunikaty mogą być nadawane z mikrofonu znajdującego się w pomieszczeniu ochrony, posiadającego najwyższy priorytet.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Odwiedź nas w naszym sklepie lub skontaktuj się z nami abyśmy przyjechali do Ciebie!

Lokalizacja

ul. Długa 3, 82-500 Kwidzyn